0

Немає товарів

0 ₴ Сумма

Оформити

Прекрасний вибір
Товар Кіл-ть Ціна
Продовжити покупки Оформити замовлення
Сумма

Cronus

Cronus

Наша компанія є офіційним представником велосипедів Cronus в Україні!

CRONUS - це французький бренд, що активно розвивається. Інженери компанії розуміють, що найважливіше більшість райдерів - це отримання задоволення від катання. Саме цим принципом вони керуються роботою.

Сучасний велосипед – це досить складний з технічного погляду механізм. Але, погодьтеся, важко уявити собі виробника, який би зосередив максимум зусиль на технологіях, але повністю забув про естетичний бік питання. Дизайнери CRONUS приділяють зовнішньому вигляду велосипедів велику увагу, оскільки задоволення від катання починається рівно з того моменту, коли ви викочуєте свій стильний велосипед із дому чи гаража перед поїздкою.

Яскравий та актуальний дизайн велосипедів розробляється у Франції спільно з відомим дизайнерським ательє Jonny Mole. На більш дорогих моделях використовується технологія тришарового фарбування, коли фарба наноситься шаром за шаром для надання рамі неповторного вигляду. На середніх та дорогих моделях використовується спеціальне матове фарбування. Поліровані шви-ця технологія дозволяє прибрати зайвий метал, що залишається після зварювання швів рами для створення плавного і привабливого силуету велосипеда. Ретельне опрацювання специфікацій, дозволяє споживачеві отримати максимум від велосипеда при заданому бюджеті. У велосипедах CRONUS використовуються тільки якісні компоненти та запчастини відомих світових виробників, таких як SHIMANO, SR Suntour, Tektro та інші. Велосипеди CRONUS створені з урахуванням анатомічних особливостей людини. Як правило це проявляється у дрібницях, непомітних на перший погляд, але дуже значущих при тривалій експлуатації. До таких дрібниць можна віднести широкий вибір розмірів рам під будь-яке зростання людини, зручні комфортні сідла відомого світового виробника VELO, анатомічні грипси з гелієвим прошарком на жіночих моделях, широкі педалі-платформи. У сукупності це дає те саме відчуття комфорту та зручності при пересуванні на велосипеді. Надійність, яка підтверджується гарантією 3 роки на раму та наявністю власного гарантійного сервісу в Україні!