Каталог (501 Товарів)

Ціна

0 грн - 21270 грн

Велосипеди (12 Товарів)

Діаметр коліс

Количество скоростей

Колір рами (основний)

Каретка

Двоподвісні

11 товарів
Відображено 1 - 11 з 11 результатів

Двоподвіси, гірські велосипеди (вони ж "двухподвіси" або "повноподвіси" від англійського Full Suspension) - це різновид гірського велосипеда, який має амортизацію не тільки на вилці, а також на задній стороні рами. Така система допомагає краще контролювати велосипед на нерівностях або при сильних спусках, покращуючи контакт коліс з поверхнею і пом'якшуючи удари.

Постійні зміни конструкції системи підвіски підштовхується бажанням досягти кращої м'якості і активністю роботи підвіски.
Двох підвіси використовуються в багатьох видах велоспорту таких як: all mountain, крос-кантрі, даунхіл, фрірайд дёрт.Так же двох підвіси облюбували люди люблять м'які поїздки в ліс або за місто.

У нашому виробництві ми часто стикаємося з потреби різних категорій людей. Тому у нас є різні види байків. І ми допоможемо вибрати вам саме той який вам потрібен. Двухподвесние гірські велосипеди (вони ж "двухподвеси" або "полноподвеси" від англійського Full Suspension) - це гоночні велосипеди або для екстремального гірського катання. Їх підвіска настільки добре відпрацьовує нерівності, що дозволяє значно збільшувати швидкість проходження траси. Вона також пом'якшує приземлення і робить гірське катання не тільки можливим, але і приємним.