Каталог (501 Товарів)

Ціна

0 грн - 21270 грн

Велосипеди (95 Товарів)

Діаметр коліс

Колір рами (основний)

Каретка

Найнери

82 товарів
Відображено 1 - 24 з 82 результатів

Найнери


Ще кілька років тому найнер був абсолютним ексклюзивом. Але велоїндустрія не стоїть на місці, тому тема найнеров набирає стрімких обертів. Якщо ви хочете бути в тренді веломоди і хочете отримати хороший накат, тоді велосипед найнер доведеться вам до душі.

Що таке найнер?

Найнер відноситься до виду гірського велосипеда, його головна особл...

Найнери


Ще кілька років тому найнер був абсолютним ексклюзивом. Але велоїндустрія не стоїть на місці, тому тема найнеров набирає стрімких обертів. Якщо ви хочете бути в тренді веломоди і хочете отримати хороший накат, тоді велосипед найнер доведеться вам до душі.

Що таке найнер?

Найнер відноситься до виду гірського велосипеда, його головна особливість - великі 29 дюймові колеса. Байк швидко став популярним серед велосипедистів. Збільшений діаметр коліс (29 дюймів) покращує накат і дозволяє легко підтримувати високу середню швидкість, крім того, такі колеса полегшують подолання дрібних перешкод, роблячи м'якше прогулянки лісовими стежками, а агресивні покришки надійно утримують великий в швидкісних поворотах. Завдяки профілю, глибині і розташуванню зацепов, покришки однаково добре поводяться в поворотах і при проходженні по прямій.

Найнер, крім великих коліс має ряд інших особливостей:

  • Рама модернізована і зроблена під великі колеса, пір'я мають збільшену довжину, великий провис каретки. Тому рама здається вище і довше і вище.
  • Найнери, як правило, укомплектовані амортизаційними вилками.
  • Обода мають розмір 28 (622), дюйм який залишився це товста покришка.

Велосипеди 29 дюймів не тільки вільно катають на великі відстані, але і забезпечують хорошу стійкість (пляма контакту довше, якщо порівнювати зі звичайним МТБ). Якщо потрібно подолати перешкоди, то 29 колеса це роблять з «меншим кутом атаки». З іншого боку, на такому мотоциклі розгін відбувається значно повільніше.

Ширина гуми більше 2.0 '' виглядає агресивно і відмінно допомагає з управлінням байка по бруду і снігу, тому буде менше шансів впасти. Ті, хто пересіли з маленьких 26 або 27,5 коліс на 29, відразу опинився всі переваги лайнера. Не дивлячись на великі розміри їм легко управляти, вони практичні і зручні, їзда на такому велосипеді буде болем м'яка. При покупці важливо пам'ятати, що найнери мають великі розміри і вага.

Як вибрати велосипеди 29 дюймів?

Не всі найнериодінаковие. Одні легше, інші мають незвичайну геометрію рами, треті більше підійдуть для бездоріжжя. При покупці найнера потрібно враховувати стиль їзди, бюджет, а також фізичні параметри майбутнього райдера (зріст і вагу). Рівень комплектації велосипеда може бути різним, залежно від вимог велосипедиста.

Специфічними для найнеров будуть вилки і покришки. Два ключових відмінності велосипеда найнер, якщо порівнювати їх з туристичними байками, гібридами, - можливість поставити ззаду ширшу гуму, а також пристойну вилку спереду. Камери можна купити під 29 колеса, спеціальні, а можна і легкі стандартні 26х2.1. У найнеров може бути жорстка вилка або амортизована, хід якої 80-100 мм. Також при покупці потрібно звертати увагу на гальма (обідні не вимагають додаткової настройки і прості в обслуговуванні, але для їзди по нерівних дорогах, а також бруду краще вибирати дискові гальма). Обіду повинні бути міцні, пістонірованниє, вони не бояться наїзду на перешкоди і дозволяють без особливого хвилювання ганяти по серйозному бездоріжжю, лісовими стежками.

Де вигідно купити найнер?

Компанія Тітанбайк постійно підвищує якість своєї продукції. Виробництво на заводі здійснюється із застосуванням передових технологій і сучасного обладнання. Всі вузли зібрані на якісних комплектуючих і при своєчасно обслуговуванні прослужать багато років. Над розробкою нових моделей щодня працюють талановиті інженери та дизайнери.

На сайті представлений багатий вибір найнеров для чоловіків і жінок як любительського, так і професійного рівня. Ми прагнемо надати максимум інформації про товари, щоб ви могли замовити в два кліка. Персональний досвідчений менеджер підкаже, як вибрати найнер і проконсультує з усіх питань. Ми приймаємо замовлення в будь-який день тижня, в робочий час по телефону або в зручне для вас - на сайті, щоб ви могли насолоджуватися їздою вже зараз.

Технічні можливості найнеров дозволяють вирішувати завдання будь-якої складності, а відповідальне ставлення до виробництва і сервісу робить співпрацю результативним і вигідним.

Свернуть
Подробнее...